/ / 7 Süper-Nemlendirici Yüz Ürünleri Size Parlak Bir Alın Verir

Size Parlak Bir Alın Vermeyecek 7 Süper Nemlendirici Yüz Ürünleri

su ilaveli güzellik ürünleri

Büyük olarak tatmin edici hiçbir şey yokbuz gibi bir yaz gününde bir kadeh buzlu su. Susuzluğunuzu giderir, sizi rahatlatır, vücudunuzu canlandırır ve daha iyi cilt için kutlamalar yapan kutlamalar içilir. Son zamanlarda, mega-hidratör, su şişenizden en sevdiğiniz cilt koruyucularına doğru yol alıyor.

"Su yalnızca genelimiz için önemli değilsağlık için değil aynı zamanda cilt hücrelerinin düzgün çalışması için "diyor New York'taki dermatolog Joshua Zeichner, M.D. "H2O ile beslenen ürünler, yüzümüz ve vücudumuz için yüksek seviyede hidrasyon sağlamak ve sürdürmek için yeni bir yol sunuyor."

Cildinize dev bir gülün parıltı veren suyla beslenen bu ürünleri kontrol edin.

su ilaveli güzellik ürünleri

Süt Makyajı Soğutma Suyu

Bu, soğukkanlılığınız için tek çözümünüzdür.Bu yaz. Buzdolabında, bu esans jöle (deniz suyu ve kafein karışımı) saklayın, daha sonra cildi asılmaya, göz altı poşetleri boşaltmaya ve biraz artırmaya ihtiyaç duyan her yerde parlak bir renk katmak için kullanın.

Satın al: 24 dolar, sephora.com

su ilaveli güzellik ürünleri

Jart Su-Tam Hidrojel Maskesi

Su bazlı bir tabaka maskesini fırlatarak yüzünüzün çiy seviyelerini yükseltin. Uzun bir uçuş, bütün gün havuz sesh veya bir gül çok fazla bardak kasabasında geç bir gece sonra kullanmayı deneyin.

Satın al: 9 dolar, drugstore.com

su ilaveli güzellik ürünleri

Tarte Yağmur Ormanı Denizde Yükselen Sis

Sahilde hayal kurmaktan vazgeçemiyor musun? Nemlendirici okyanus suyunun ve yumuşak deniz çiçek özütünün canlandırıcı karışımını spritzing ederek düzeltmenizi yapın. Makyajı yerinde tutar, gözeneklerin görünümünü azaltır ve yorgun cildi ferahlatır.

Satın al: 25 dolar, sephora.com

su ilaveli güzellik ürünleri

Stila Aqua Glow Serum Vakfı

En iyi yüzünüzü öne koymak hiç bu kadar kolay olmamıştı: Bu hafif temel, sadece size parlak bir parlaklık vermekle kalmaz, aynı zamanda besleyici ve nemlendiren iyonize H2O ile yapılır.

Satın al: 45 dolar, stilacosmetics.com

su ilaveli güzellik ürünleri

Kaynaklar Yenile ile Serinletici Nemlendirici, Hawai Maden Suyu ile

Hawaii'ye hasat yapmak için bir gezi kitabı oluşturmanız gerekmezonların mineral katkılı su yararları. Bu soğutma vücudu nemlendiricisinde, uzun süren, terli bir egzersiz sonrasında nemlendirici ve canlandırıcı ciltler için mükemmel.

Satın al: 33 $, sephora.com

su ilaveli güzellik ürünleri

Nötrojen Hydro Boost Su Jeli SPF

Isıtmalı sıcaklıklar, giymek istediğiniz anlamına gelirDaha hafif ağırlık giysileri ve ağır yüz nemlendiricilerini atın. Cildinizi söndürmek ve UV ışınlarına karşı korumak için her sabah bu su jel melezini uygulayın.

Satın al: $ 19, neutrogena.com

su ilaveli güzellik ürünleri

Garnier Micellar Temizleyici Su All-in-1 Makyaj Temizleyici ve Temizleyici

Tembel kızlar, sevinin! Yeni cilt bakım parfümünü bulduk. Micellar suyu, antioksidan bakımından zengin minerallerle formüle edilir ve su geçirmez makyajı temizlerken de temizler. Durulama gerekmiyor.

Satın al: 9 dolar, garnierusa.com

Dikkat et: