/ / Kaşlarınız Yaşlanıyor mu?

Kaşlarınız Yaşıyor mu?

kaş ipuçları

Bu makale Elizabeth Brous tarafından yazılmış ve ortaklarımız tarafından aşağıdaki adresten sağlanmıştır: önleme.

Kremleri gözlerinizin etrafına sürün, dokunmaGrenlerinizi ve koşu bandında zamanınızı ayarlayın-fakat son zamanlarda kaşlarınız için ne yaptınız? Arada bir cımbızanın ötesinde kemerlerinizi pek düşünmediyseniz, şimdi muhtemelen başlamak için iyi bir zamandır. Anastasia Beverly Hills Salon'un sahibi olan kaş uzmanı Anastasia Soare, "Cildiniz ve saçlarınız gibi kaşlarınız yaşlarını göstermeye başlayabilir" diyor. "İncelebilir, kaba ve haksızlık edilebilir ya da gri renkte olabilirler." Tıpkı yeni bir saç biçimi yılları sadeleştirebileceği gibi bakımlı, iyi tanımlanmış bir kaş, yüzünüzü yıllarca daha genç bir görünüm kazandırabilir.

İster ince, solgun veya gri renkte olsun, şekillendirmenize yardımcı oluyoruz!

Arch Enemy: Düşen Kaşlar

kaş makyaj ipuçları

Sorun: New York'taki Eliza'nın Gözleri'nin sahibi Eliza Petrescu "İnceltme saçları gibi seyrek kaşlar da yaşla birlikte geliyor, sizden daha yaşlı görünmenizi sağlıyorlar" diyor.
Çözüm: Yama şeklinde lekeleri doldurmak için kaş tozu kullanın ve kemerlerinizin daha kalın görünmesini sağlayın.
Kaş Fix:
1. Pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için cildi yumuşak bir elle gererek çekerek başlayın.
2. Sert, açılı kaş fırçasıylatüyleriniz aynı yönde, hafif, tüylü vuruşlarla büyür. Los Angeles'taki Warren-Tricomi Salon'undaki kaş uzmanı Kristie Streicher, seyrek alanlara odaklanın.
3. Bitirdiğiniz zaman kılları tırmalamak için fırça ile fırçalayın (temiz bir maskara değnek gibidir); bu toz karışır ve yumuşatır, böylece daha doğal görünür ve fazla miktardaki tozu giderir.
Zorunlu Mamülleri Var: Ardell Duo Kaş Fırçası ($ 4, sallybeauty.com) ve Anastasia Kaş Pudra İkili (23 $, sephora.com)

Arch Düşmanınız: Kaybolan Kuyruklar

kaş makyaj ipuçları

Sorun: Dış kenarlarda doğal olarak inceler (sizin tarafınızdanTapınaklar) önce, ama hızlı bir solma overplucking sonucu olabilir. Petrescu "Kaştaki kuyruk, gözleri genç ve seksi görünen kemeri kaldıran kısımdır" diyor. "Onsuz gözler sarkmış gibi görünüyor ve yoruldum."
Çözüm: Kaş kenarlarınızı bir kalemle uzatın.
Kaş Fix:
1. Öncelikle, belirlemek nerede Alnının kuyrukburun deliğinin dış köşesinden gözün dış köşesine diyagonal olarak bir kalem tutarak sona ermelidir. Kurşun kalemin kaşınızla kesiştiği nokta hedefinizdir.
2. Tüylerinizin büyümek için aynı yönde ışık, tüy vuruşlarını çizmek için kaş kalemi kullanarak gözlerinizi o noktaya kadar genişletin.
3. Kurşun kalemi ayarlayın ve kurşun kalem kuyruklarını kıllarınızın geri kalan kısmı ile karıştırın; kaşlarınızın tüm uzunluğu boyunca renkli bir kaş derisi okşayarak.
Zorunlu Mamülleri Var: CoverGirl Kaş ve Göz Yazarları Kurşunkalem ($ 4, covergirl.com) ve Faydalı Hız Kaşağı Hızlı Kaş Seti Kaş ve Kaş ($ 18, benefitcosmetics.com)

Arch Enemy: Kırmızı Gözler

kaş makyaj ipuçları

Sorun: Petrescu, "Uzaktan bakıldığında, gri veya beyaz kaşlar tamamen kayboldu, bu da özelliklerin dengesiz görünmesine neden oldu" diye açıklıyor Petrescu.
Çözüm: Sahip olduğunuz grelerin sayısına bağlı olan doğru tekniği kullanarak renksiz tüyleri kamufle edin.
Çözüm:
1. Kaş renginize uyan bir kaş markörü ile birkaç ipi gizleyin; Keçe uç noktası tüyleri doğal görünümlü bir renge sahip olarak tam olarak boyamanızı sağlar.
2. Çok sayıda griye sahipseniz, bunları geçici olarak, renksiz tüylerden biraz daha açık renkte bir kaş jeli üzerine fırçalayarak renklendirin.
3. Kaşlarınız çoğunlukla gri renkte ise, onları boyamaken iyi düzeltme. Salonunuzun hizmeti sunduğunu stilistinize sorun (saçlarınızı renklendirdiğinizde genellikle ücretsizdir) veya bir kapıda yaptırmanız gerekir. "Başınızın üzerindeki saç gümüş ya da gri saçsa bile, kaşları açık kahverengi renge boyalıyor" diyor Petrescu. "Gözlerinizin özelliklerini daha genç bir görünüm elde etmenizi sağlayan bir çerçeve oluşturuyor."
Zorunlu Mamülleri Var: TouchBack BrowMarker (20 TL, touchbackbrow.com) ve Paula Dorf Kaş Tint (20 $, Amazon.com)

Arch Düşmanı: Aşırı Yetiştirilmiş Tarlar

kaş makyaj ipuçları

İLGİLİ: Droopy Göz Küreleri İçin Çözümler

Sorun: Kırmızı kaşlar gözlerin daha küçük görünmesine neden olabilir. Streicher, daha uzun sürede, kaba kılların (yaşla birlikte görünen) dış kenarlarında çıkıntı yaparak kapakları sarkık tuttuğunu söylüyor.
Çözüm: Kontrol altında olan kemerler için yerinde tüyleri düzeltin, cımblayın ve ayarlayın.
Çözüm:
1. Tüm tüyleri bir makara ile fırçalayın, sonra kullanınkaş çizgisinin üst kenarının üstünde uzanan tüy uçlarını birer birer kesmek için makas kullanın. (Hepsine bir keskin kenarı ile kesmek, doğal olmayan bir düz kenarı bırakır.)
2. Sonra, doğal kaş şeklinizi belirleyen saç kuşağının dışına çıkan saçılmış tüyleri çıkarmak için eğimli uçlu cımbızları kullanın. Petrescu, "Bu zor olabilir, bu yüzden profesyonelliğe gitmenizi öneririm" diyor.
3. Tüyleri koyulaştırmadan yerleştirmek için berrak kaş jeli ile bitirin.
Zorunlu Mamülleri Var: Revlon Kaş Şekillendirme Jeli (9 $, Amazon.com), Kaş Şekillendirici Makas ve Fırçayı Tweezerman ($ 19, tweezerman.com) ve Sally Hansen Bu Wow Pırlanta Eğimli Cımbızı Kepçeler ($ 12, ulta.com).

Dikkat et: