/ / Sonraki Megaformer Egzersiz Kırma için 7 İpucu

Sonraki Megaformer Egzersiz Kırma için 7 İpucu

megaformer egzersiz programı

Bunun etrafında dolaşmak yok: SLT, CHI50 ve Studio MDR gibi sınıflardaki Megaformer, bir ortaçağ işkence cihazı gibi görünüyor.

Şirketin web sitesine göre, kas-titreyen yaylar, kasnaklar ve asma kayışlardan oluşan bir kombinasyon ile, makine Sebastian Lagree tarafından geliştirilen Lagree Fitness Metodunun kilit bileşenidir.

Özetle, Lagree Method egzersizleri özelliğiGüç odaklı Pilates ilham kaynakları. Bu sınıflar, diş dünyasında öğütme stüdyosu rutinlerinin en zorlu sınıflarından biri olarak fitness dünyasında bir ün kazandı. Al şunu CrossFit.

"Zor, ama bu iyi bir şey" diyor Cheri.Byrd, Chicago'nun Lagree Fitness stüdyosunun sahibi olan Chi50'nin sahibi. Bu makinelerde birkaç seanslık fiyat etiketi de işkenceye maruz kalabilir. Her bir Megaformer, stüdyoyu yaklaşık 10.000 dolara mal eder; bu muhtemelen stüdyoların bir sınıfa 35-40 $ ödemesi gerektiği anlamına gelir.

</ P>

SLT Strengthen? Lengthen? Tone (@sltnyc) tarafından gönderilen bir video.

</ P>

Eğer bizim gibi iseniz, o türden nakit paraya çevirebilirsinizBu 50 dakikalık tam vücut direnci eğitimine hakim olmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Değerli zamanınızı tüketen karışıklık yok, arkasında herhangi bir kas bırakmak yok. İşte her dakikada en iyi yolu nasıl bulacaksınız.

1. 'Taşıma' Vs 'Platform' unu hatırla
Yeni başlayanlara not: Byrd, "Yeni insanları hatırlamamız gereken tek şeyin nereye ve platformun bulunduğu yere geldiğidir" diyor Byrd. Bilginize: Platform, makinenin ön ve arka tarafındaki sabit alan. Taşıma, iki platform arasında kayan şeydir. Bom.

Megaformerler,Böylece her hareket için ellerinizi ve ayaklarınızı nereye koyacağınızı biliyorsunuz ve eğitmenler, her egzersiz boyunca ayrıntılı olarak konuşmaya çalışıyorlar; böylece bakmak zorunda değilsiniz. "Kulaklarınız açık olduğu sürece iyisiniz," diyor Byrd.

2. Orta Çağda Eyer Up
Çoğu stüdyoda taklit eden bir eğitmen yoktursınıf önünde bir makine üzerinde hareket eder, formunuz hakkında yeni başlayanlar veya emin değilseniz, satırın sonundan kaçının böylece her iki taraftaki komşularınızı izleyebilirsiniz. Daha da iyisi, öğretmeninizden sizi iki deneyimli sınıf arkadaşları arasında bitirmelerini isteyin. (Ciddi bir egzersiz için hazır mısınız? Kadın Sağlığının Kontrol Edilmesi Daha İyi Çıplak Bak egzersiz DVD'si.)

3. Rulo Yavaşlatın
Momentum, Megaformer dünyasında kirli bir kelimedir. Her hamle süper yavaş bir hızda yapılmalıdır, bu yüzden sallamayı kabullenmelisin. "Her şeyi en az dört sayıma kadar yavaşlatın" diyor Byrd (Evet, bu, her tek atmanın dört saniye veya daha uzun sürmesi gerektiği anlamına geliyor.) "İşte bu kadar yavaş sürülen kas liflerini hep tutuşturuyor ve sizi noktaya götürüyoruz. kas yorgunluğu "diyor.

4. Hızlı Geçiş Yap
Düşük etkili egzersizin diğer biçimlerinin tersine,bir Megaformer sınıfında (yoğun olarak) terlemeyi bekleyebilir. "Bir hareketten diğerine hızla geçiş yaparken kardiyo unsuru devreye giriyor" diyor ve "Dinlenmemeye çalışın, böylece kalp atış hızının 50 dakika boyunca kalacağı" söyleniyor.

5. Ekstra Kredi için gidin
Bu sınıf çalışıyor çünkü oldukça fazlaHile yapmak imkansızdır ve yoğunluğu arttırmak kolaydır. Dengenizi test etmek için ellerinizi havaya kaldırmak, bir yay daha eklemek, ya da hareketlerinizi beş ya da altı sayıya yavaşlatmak yanmanızı arttırmanıza yardımcı olabilir.

</ P>

Brooklyn Bodyburn (@brooklynbodyburn) tarafından yayınlanan bir fotoğraf.

</ P>
Dikkat et: