/ / 20.000 Adımda Yürümeye Çalıştığımda Olan 5 Şey Adımlar

20.000 Adımda Yürümeye Çalıştığımda Olan 5 Şey

Günde 20000 adım

Bu makale Nisan Rueb tarafından hazırlanmış ve ortaklarımız tarafından aşağıdaki adresten sağlanmıştır: önleme.

Merhaba, benim adım April ve ben bir Fitbit aholiciyim: Bu yıl şimdiye kadar her gün 10,000 adım attım. Ve bu bir mırıldanma gibi gelebilir, sana garanti ederim, öyle değil.

Her gün 10K vurdum çünkü çok fazla param yokbir seçim. 20 dakikalık bir araba, 30 dakikalık metro yolculuğu veya 45 dakikalık yürüme mesafesindeki ofisime 2,5 km uzakta oturuyorum. Bir arabam yok ve taksiler bir hafta içinde beni iflas ediyor New York Metro metrosu kalabalık, genellikle öngörülemeyen ve ayda 116,50 dolar. Sıcaklık tek basamaklı ya da yana doğru yağmur yağıyor sürece yürüyor Çalışmak genellikle benim en iyi seçenektir. Ayrıca günde 9.000 basamak almanın garantili bir yolu; 10.000 hedefimi pek de zorluk çekmiyor (sadece 8 hafta içinde 22 kilo gidip bir MP3 çalar al!)

Dolayısıyla, beş aylık oturumun ardından çoğunluklaadımlarım sadece yolculuk ederek kolay yolu seçiyormuş gibi hissetmeye başladım. Fitbits'li arkadaşlarımdan bazıları evden çalışıyor, her gün saatlerce araba içeriyor ya da emekli oluyorlardı ve ben de bundan daha fazla değil, aynı adımları atıyorlardı. Aylarca çaba harcamadan hedefime ulaştıktan sonra kendimi rahat ettirmeye karar verdim. İşte bir hafta boyunca günlük adımlarımı iki katına çıkarmaya çalıştığımda olanlar.

1. Daha az zamanda daha çok şey yaptım.

Hiç düşüncenize gözlerini yuvarladın mı?Yorgunluk için bir tedavi olarak egzersiz? Egzersiz yapmanın aslında enerji seviyenizi artırabileceğine dair çok sayıda kanıt gördüm, ancak, daha az yorgun hissetmenize yardımcı olmak için yorucu bir faaliyette bulunmakla alakasız bir şey var.

Bu meydan okumadan sonra, artık bende değilimşüpheci. Hızla, bedenimi fiziksel olarak ittiğim ne kadar çok odaklandığımı keşfettim. Bu meydan okuma sırasında daha fazla vakit geçirmek zorunda kalsam da, her zamankinden daha fazla başarı elde edebildim. Yaptığım işi, iş listem dışına çıkıp hiçbir şeymiş gibi geçtim. Hatırladıklarımı haftalarca erteledim, bir gün içinde bütün bir kitabı okudum! Ve istemeden, günlük kafein alımımı önemli ölçüde düşürdüm sadece bir fincan kahveye ihtiyaç duymadım ya da benim tercihim, bir kutu HiBall köpüklü enerji suları sağlayabilir.

2. Bebek gibi uyudum.

Bu meydan okuma beni daha verimli hale getirirken, aynı zamanda inanılmaz derecede fiziksel yorucuydu.

Dikkat et: