/ / Seksi Silahlar ve Abs için 4 Dakikalık Devre Egzersizleri

Seksi Silahlar ve Abs için 4 Dakika Devre Egzersiz

Çoğunlukla, toplam vücuda odaklanmayı severimegzersiz. Niye ya? Halihazırda vakit geçirdiğinizde, büyük kas gruplarınızı hedef alan bir egzersiz size paranızın karşılığını en yüksek seviyeye çıkaracaktır.

Buna göre, vücuda özgü egzersizler harika olabilirhaftalık toplam vücut rutinlerini tamamlar. Bu egzersizle ilgili sevdiğim şey, mümkün olduğunca çok sayıda büyük kas grubuyla meşgul olmak için toplam vücut egzersizinin ilkesini benimsemek ama üst vücut ve çekirdek üzerinde odaklanılması. Sonuç: Triseps dips ve bisküvi kirpikleri gibi yalıtım hareketlerini yerine getirmek yerine, her hareketinizde bir takım ekip ile çalışarak nihai olarak daha güçlü, daha heykelli bir üst vücut kazandırırsınız.

En iyi kısım? Mükemmel sonuç almak için terleme süresini bir ton harcamak zorunda değilsiniz. Doğru ağırlık ve doğru form ile bu devre sadece dört dakika sürecektir. Bu kadar. Tek başınıza yapabilirsiniz ya da üst vücutta bir yanma daha vermek için toplam vücut egzersizi için son işlemci olarak ekleyebilirsiniz. Spor salonunda koşu sonuna kadar atmak isterim. (Koşucular olarak, çoğumuz güçlü bir üst beden ve çekirdeğin önemini genellikle ihmal ediyoruz - bu, vücudun altındaki tüm çalışmaları, fazla zaman harcamaksızın telafi etmenin güzel bir yoludur.) (Ton kadar, Stres atın ve Rodale'nin yeni Yoga DVD'siyle harika hissedin.)

Seçtiğiniz ağırlıkları, seçtiğiniz ağırlıkları,o günü hissedin. Güçlü hissediyorsanız veya yaptığınız tek egzersiz ise biraz ağırdır ve vergilendirildiğini hissediyorsanız veya sert egzersiz sonrasında bu işi bitiş devresi olarak kullanırsanız biraz daha hafif olursunuz. Kafanızdan tüm devre boyunca topuklarınıza doğru düz bir çizgi tutmaya odaklanın (her egzersizi sırasında glütlerinizi ve çekirdeğini aktif olarak sıkıştırmayı düşünün!) Ve kalçalarınızı "pıhtılaştıracak" şekilde odaklayın. (Bu ağırlık toplamak veya altına çektiğinizde amacınız, kalçanı yan yana veya yukarı ve aşağı sallanmak yerine zemine bile nötr olarak tutmaktır.) Bu iki şey sadece Çekirdeğinizi aktif hale getirmenize yardımcı olurlar, ayrıca bel ağrısı savuşturmalarında size yardımcı olurlar.

Dikkat et: