/ Erkekler İçin En İyi 10 Yoga Posesi

Erkekler İçin En İyi 10 Yoga Posesi

Erkekler İçin Yoga: Yoga Pose'deki Adam

Elbette, çocuklar yoga ile havalılar. Sonuçta, yatağında bendy yapan şeyin bu olduğuna dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum, her yerde chiller ve daha seksi olduklarından bahsetmiyorum. Ancak kendini ilan eden yoga savunucusunu yalnızca bir anda sanki aniden sanki sanki kaçınma stratejisi olarak bir yıla kadar emir ve yükümlülükleri hazırlamış mıyım? Eh, onun için haberlerimiz var .. Yoga yalnızca Bayanlar için değil, Twilight ve sosyal banyo gezileri gibi. Yoga da erkekler içindir. Aslında, haftada bir yoga dersi veya egzersiz öncesi pozlar sadece dayanıklılık düzeyini artırabilir, güç kazanabilir, yaralanmaları önleyebilir ve hatta çocuklar için kalp rahatsızlığını önleyebilir.

"Erkekler sıklıkla özellikle sızdırmazlık çekmektedirler.yaralanmalara ya da güçsüzlüğe neden olabilecek kalçalar, hamstringler ve omuzlar "diyor Philadelphia Eagles'la ünlü güçlü yoga uzmanı ve yardımcı koç Baron Baptiste:" Herhangi bir spor dalında aşırı eğitim, tekrarlayan strese ve daha ciddi yaralanmalara neden olabilir. Yoga, güç ve esneklik sağlayan tam vücut egzersiz programıdır. [Onlar] ikisine de sahip olmalılar. Diğeri olmadan felaket için bir reçete. "

Nerede (veya nasıl) başlayacağından emin değil misiniz? Baptiste çocukları "en dar noktaları (omuzlar, kalçalar ve kasık gibi) uzatmaya ve spor egzersizi sırasında (düşük sırt ve diz gibi) sevgi çekmeyen kasları güçlendirmeye" öneren bu 10 pozu uygulamaya geçirin. Vergilerini veya garajdaki adımı çağıran karışıklık hakkında hâlâ titreyerek, kişisel eğitmeni olmayı ve gerektiğinde uygulama sonrası ödüllerini rüşvet teklif ediyor.

Erkekler için En İyi 10 İzle
Slayt gösterisi.

Adamınız için daha büyük hareketler bulmak için, Men's Health Yoga Centre'ı ziyaret edin.

Dikkat et: