/ / Microneedling Esnaf Markalarını Zamanla ve Kalanına mı Verecek?

Microneedling, eskrim izlerini bir zamanlar ve herkes için ortadan kaldıracak mı?

microneedling

Eğer bizim gibi bir şeyse, büyük bir olasılıkla iğne yelpazesi değilsin. Ancak en yeni güzellik trendi, bunlardan epeyce dürterek yüzüne. Evet. Görünüşte sivilce izleri ve streç izlerini azaltmayı vaat eden Microneedling, diğer cilt sorunları arasında yüz bakımı olarak popülerlik kazanıyor.

"Minimal invaziv microneedling tekniğicildin kendiliğinden düzelmeye başlamasıyla birlikte yeni kollajen ve elastin sentezini tetikleyen mikro yaralanmalar yaratarak cilt üzerinde geçirilen küçük, çok ince iğnelerden oluşan bir dizi içerir "diyor Manhattan'ın kurul onaylı dermatolog Dendy Engelman Dermatoloji ve Kozmetik Cerrahi. "Bu mikro yaralar, cildin altındaki iskele olan kolajenin büyümesini teşvik eder; bu da bazı iz ve kırışıkların görünümünü iyileştirir. Aynı zamanda, çeşitli maddelere (serumların veya kendi plazmanızın) daha iyi ürün verimi sağlayacak şekilde deriye daha derin nüfuz etmesine izin veren kanallar oluşturur. "

Intrigued? İşte bilmeniz gereken başka şey:

Microneedling'i Kimler Denemeli?

Onların görünümünü iyileştirmek isteyen herkesCilt bakımı markası Sesderma USA için eğitim müdürü Adriana Rodriguez, "Cilt, yaşlanma belirtilerini önlemek, pigmentasyon veya kırışıklıkları tedavi etmek veya akne izlerini veya gerilme izlerini yok etmek mükemmel bir adaydır" diye belirtiyor. (Um, temelde hepimiz). Yine de, sınırlar var-sadece yüzeysel tarafta olan yara izleri ve kırışıklıklar için işe yarıyor, bu nedenle gerçekten derin bir şeyler varsa bu sizin için uygun değil.

İlk Tedavinizden Önce Neleri Bilinirsiniz?

Sizinle görüşmek için danışma yapmalısınız.Rodriguez, dermatologla ya da estetikle beklentileri dile getiriyor. Doktor, en uygun ev bakım ürünlerini gözden geçirebilecekleri ve öncesi ve sonrası bakım önlemlerini tartışabileceklerini söylüyor. Cildiniz enfekte veya iltihaplıysa veya egzama veya açık akne lezyonlarınız varsa, randevuyu yeniden planlayıp düzenleyemeyeceğinizi görmek için ofisini arayın. Niye ya? Mikronezleme bakterileri yüzünüze yayabilir ve muhtemelen daha fazla enfeksiyona neden olabilir. Evde bir cihaz denemek ister misiniz? Engelman, "Bu tedavinin sizin için doğru olduğundan emin olmak için dermatologunuza danışdığınızdan emin olun ve kullandığınız ürünlerle mikron iğneleme yapılabilir" diyor.

</ P>

Earlwood tarafından yazılan bir fotoğraf - Yalnızca Uygulama Tarafından (@radiancebylara)

</ P>

Ağrı nasıl?

Her insanın ağrı toleransı farklı olsa da,Çoğu uzman, mikroneedling ile ilişkili hissi tolere edilebilen bir rahatsızlık olarak tanımlamaktadır. Genellikle, uyuşturucu bir solüsyon veya anestezi olmadan yapılabilir (eğer bir doktorun ofisinde yaptırırsanız, ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız uyuşuk bir ürün seçebilirsiniz). Beauty Bioscience'nin başkanı ve kurucusu Jamie O'Banion, "0,5 milimetreden daha az bir iğne uzunluğu ile ilgili ağrı yoktur", diyor .3 milimetre iğneler kullanan bir evde mikrodalgada kullanılan aygıt olan GloPRO'nun yapımcıları . Olduğu söyleniyor, prosedürden sonra biraz kızarıklık bekliyor (birkaç saat içinde ölecek).

Sonuçları Bakım için Tedaviye Neye İhtiyacınız Var?

Her iki ila dört dörtlü altı tedaviden oluşan bir diziCildinizin durumuna bağlı olarak, haftalar önerilir. Rodriguez, "Arzulanan sonuçlara ulaştıktan sonra bakım için her 4-6 haftada bir tekli tedavi öneriyoruz" diyor. Ve şunu akılda tutun: En büyük online kozmetik cerrahi topluluğuna ait Realself.com'a göre, bir paket paket, 700 $ 'a (karşılaştırma için GloPRO, 200 $ maliyet) kadar sürebilir.

</ Section>
Dikkat et: