/ / 10 Lezzetli Kale Tarifleri

10 Lezzetli Kale Tarifleri

Bir Çok Yönlü Sebze
Eğer masal trende sıçramadıysanız, düşününBu senin biniş çağrısı. Bu yapraklı yeşil, doğranmış bardak başına yalnızca 33 kalorde saat hızıyla toplam besleyici bir enerji merkezi: bağışıklık artırıcı A vitamini, serbest radikal C vitamini mücadelesi ve kemik güçlendirici K vitamini ile doludur. Üstelik " iyi bir elyaf, demir, potasyum ve magnezyum kaynağı.

İster lezzetli bir garnitür, bir ana yemek ya da bir yüzlü gübre arıyorsanız, bu 10 yemek tarifi size kapalı.

Sosis, Beyaz Fasulye ve Kale Rotini
Bu lezzetli, tam buğdaylı makarna çanağı porsiyon başına 13g protein toplar, bu nedenle dışarı doldurmak için değil, sizi doldurmanız garanti edilir.

Tüm tarifi buraya getirin!

Kara Kale Bruschetta
Sarımsaklı ve kırmızı biber gevreği ile sote edilmiş Kale geleneksel İtalyan meze baharatlı tekme üzerine bu güncellemeyi verir.

Tüm tarifi buraya getirin!

Kale ve Cannellini Fasulye
Bu garlic kale reçetesi, bazen işleri basit tutmanın en iyisi olduğunun kanıtıdır, artı herhangi bir öğün için mükemmel bir garnitürdür.

Tüm tarifi buraya getirin!

Gecelik Kale Salatası
Bal, nar tohumları veçam fıstığı sağlıklı bir salata için damak tadınızı sevecektir. Yeşilliklerinize lezzet katmak için onları gecelik olarak soyun veya 30 dakika süreyle kazmanız uzun sürmez.

Tüm tarifi buraya getirin!

Polenta, Kale ve Yumurtalar
Polenta kremalı dokusu sote kek ile lezzetli bir şekilde ikiye katlanır. Ve yumurtaların sizi terk etmesine izin vermeyin - bu yemeği istediğiniz zaman yiyebilirsiniz (Akşam yemeği için kahvaltı gıdaları yemek için bir bahaneye ihtiyacınız varmış gibi).

Tüm tarifi buraya getirin!

Tereyip Kale Cips
Çerezli bir şey mi özlüyorsun? Bu lahana cipsleri tamamen noktaya çarpacaktır -özellikle de sizin için ruh halinde olan tadını seçebileceğiniz için Temel tarifi takip edin, ardından dört çeşnilik arasında seçim yapın: limon, dumanlı, susam veya sevimsiz karabiber.

Tüm tarifi buraya getirin!

Sağlıklı Yüksek C Smoothie
Daha güçlü bir bağışıklık sistemine yolunuzu koyun! Kale, portakal suyu ve kivi, yalnızca 92 kalorilik, 5 dakika içinde hazır olan süper besleyici bir güler yüzlü makyaj malzemesi.

Tüm tarifi buraya getirin!

Sote Sebzeli Köfte
Bunu hafif ama yine de lezzetli bir makarna ve köfte alternatifi olarak düşünün. Makarna devi yığını, beyaz şarapta pişen lahana, kiraz domates ve havuç yatağı için değiştirin.

Tüm tarifi buraya getirin!

Kavrulmuş Fistolar ile Limon Suyu ve Adaçayı
Bonbon: Bu hafif ama dolgu yemeği, porsiyon başına etkileyici 20 g protein yüklemektedir: tarak, sotelenmiş lahana ve kavak kabak.

Tüm tarifi buraya getirin!

Tatlı ve Baharatlı Quinoa Hash
Üç powerfoods-tatlı patates, lahana ve quinoa-inanılmaz, lezzetli bir yemek için yapın. En iyi kısım? 15 dakika içinde kırbaç yapabilirsin.

Tüm tarifi buraya getirin!

Dikkat et: