/ / 7 Eğlenceli Yeni Köfek Başarı Fikirleri

7 Eğlenceli Yeni Sosisli Tavlaması Fikirleri

Yaz sıcaklarından yoksun yaz olmazdı(tavuk ya da vejetaryen köpekler kesinlikle sayılır, bu arada). Franks sıcak bir hava geleneği olabilir, ancak bu aynı yaşta, aynı yaşta olmak zorunda olduğu anlamına gelmiyor: En iyi frankfurterlerden bazılarında servis edilen köpekler esinlenerek yaratıcı tepeleri tarayarak bir sonraki yemekte karıştırın ülke çapında eklemler.

Guy Gourmet

Adamınıza ızgaraya karıştırmanın zamanı geldiğine dair bir ipucu verin. Guy Gourmet bugün! Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.

Güney Köpek
Hot Diggity, yerel bir Philadelphia sıcak köpekortak olsa da, aşçıları ülkenin dört bir yanından ilham alıyor. Örnek olay: Son zamanlarda düzenlenen bir sosisli sınıfında (evet, sınıfları ağırlıyor), eğitmenler sosisli sandviçlerin üstünde pimento peyniri, hardal ve soğan. Bunu evde denemek için az yağlı pimento peyniri nasıl hazırlayacağınızı öğrenin.

İtalyan Köpeği

Kasırga kasabasını düşündüğünüzde muhtemelen sosisliAklıma gelen ilk şey bu değil.Ama Los Angeles'taki Pink'in Hot Dogs'ı 70 yıldan fazla bir süredir Hollywood'un efsanesi. Bir sürü ünlü orada yemiş ve sosislerinin birçoğu bile yıldızların adını taşıyor; Kadın Sağlığı kapak yıldızı Giada DeLaurentiis! Giada'nın adaşı yüksek yığılmış doğranmış domates, kıyılmış mozzarella peyniri ve sote edilmiş biber, soğan ve mantar.

Veggie Lover'ın Köpeği

Vejetaryen köpekler iyidir ve hepsi, fakat orada değillerAslında onların içindeki sebzeler (onlar genellikle baklagiller olan soya fasulyesinden yapıldığını düşünüyor) New York'taki Crif Köpekler, bu tofu köpeklerinin Veggie Special'le kapattıkları sorunu çözüyor. kıyılmış soğan, domates, salatalık ve jalapeños. Sosisliğinizi ette tercih ederseniz bile, hala lezzetli (ve besleyici) bir topuz kombinasyonudur.

Tropikal köpek

Illinois'ün Plainfield'ında bulunan Frank's Night Out'un menüsünde 20'den fazla sosis türü var (günlük özel sayılmaz!). Favorilerimden biri: Jamaican Me Hungry, ile birlikte geliyor. pislik sosu, mango habanero salsa ve ızgara soğan. Vitamin A alımını artırmak isterseniz ekstra taze mango eklemekten çekinmeyin.

All-American Köpek

Yeni sosisli sandviç almak için pek çok yer var.York City'nin Central Park'ında, ama çoğu genel kurala gitmedikçe gurme olmaz. Park performanslarında Shakespeare'de seyircilere hizmet eden imtiyaz standı, Piknik Köpeği ile ünlü. Evde çanak bir riff yapmak ezilmiş barbekü patates cipsi (isterseniz pişirilir), kıyılmış soğan ve hardal.

Baharatlı Köpek

Dallas, Texas'ta yaşamıyorsanız, Lucky Duck Dogs'tan evde üretilen ve evde üretilen vejetaryen köpekleri evde deneyemeyebilirsiniz; bunun üzerine üstüne attıkları şeyden ilham alabilirsin: ıspanak, queso fresk ve Sriracha sosu. Yum!

Kornişon köpeği

Birinci adım: Birlikte karıştırarak baharatlı mısır unu hazırlayın mısır, turşu ve jalapeno biber. İkinci adım: Bir sosisliğine kazın ve kereviz tuzu, Ohio, Columbus'daki Dirty Frank'ın Sıcak Köpek Sarayı'ndan Ohioana sosisli bir köpek. Üçüncü adım: tadını çıkarın!

Yunan Köpeği

Sosisli sandviçle yüklerseniz Akdeniz diyetini izler gibi sayılır mı? salatalık, domates, soğan, beyaz peynir, zeytin, kekik ve tzatziki sos ile herşeyden önce bir pepperoncini ile kapalı? Florida'daki Dunedin'deki Ana Köpeği Hot Dogs, Yunan Salıncak Köpeği ile yapar ve tamamen lezzetlidir.

Dikkat et: