/ / 5 Ağızda Bir Parti Olan Yüksek Proteinli Dondurmalar

5 Ağızınızda Bir Parti Olan Yüksek Proteinli Dondurmalar

yüksek proteinli dondurma

Forte Gelato

Protein: Porsiyon başına 15 gram
Biliyoruz ki, listemizdeki ilk dondurma değilAslında dondurma hiç. Ama gelato dondurmadan çok daha iyi, değil mi? Artı, Forte Gelato, ekstra kremlilik için kafes içermeyen yumurta sarısı gibi organik, adil ticaret malzemeleri ile ve ekstra doyurucu bir destek için süt proteinden yapılır.
Tatlar gibi satın alın: çikolata, vanilya, zencefil ve espresso

yüksek proteinli dondurma

IceNLean

Protein: Sunum başına 10 ila 20 gram
Kas inşasında IceNLean'ı seçersenizversiyonu, çim beslemeli peynir altı suyu proteini sayesinde 20 gram protein yiyorsunuz. Tavuk göğsü yarım bardak kadar alacağın kadar. Tek dezavantajı mı var? IceNLean'ın sahip olduğu tek lezzet olduğundan bir çikolata sevgilisi olmalısın.
Tatlar gibi satın alın: çikolata veya hafif çikolata

yüksek proteinli dondurma

Gelişmek

Protein: Hizmet başına 9 gram
Thrive'ın arkasındaki insanlar şunu söylüyor:bir besin takviyesi veya hatta egzersiz performansını arttırmak için. Bunun nedeni, bu pintin sadece ekstra protein içermesi değil, aynı zamanda 24 farklı vitamin ve mineral ve dört probiyotik kültürü barındırıyor olması.
Tatlar gibi satın alın: tuzlanmış karamel, tereyağlı pecan, çikolata, vanilya ve çilek

yüksek proteinli dondurma

AYDINLANMIŞ

Protein: Hizmet başına 7 gram
AYDINLATILMIŞ kendisini "iyi için buz"krem. "Ve kabul etmeliyiz. Çiğ sebzeler diyelim, sizin için daha iyi bir dondurma olmamasına rağmen, EN LIGHTENED kesinlikle Protein desteklenmesine ek olarak, Ben ve Jerry'nin dünyadaki beslenme biçiminde bir bacak daha var. günlük elyafınızın yüzde 20'sini tek bir porsiyonda ve sadece 5 gram şekerle elde edeceksiniz.
Tatlar gibi satın alın: dondurulmuş sıcak çikolata, fıstık ezmesi çikolata yongası, deniz tuzu karamel ve nane çikolatalı çip

yüksek proteinli dondurma

Halo Top

Protein: Hizmet başına 6 gram
Hakikat: Halo Top'un tipik dondurmasından biraz daha fazla protein var (Haagen-Dazs, porsiyon başına yaklaşık 5 gram içeriyor), ancak yine de bu listede yer almayı hak ettiğini düşünüyoruz. Niye ya? Ekstra protein gramının üzerine Halo Top'un bir pinti sadece 240 kalori ve 16 gram şeker ekiyor. Bir Haagen-Dazs pintinde alacağınız 1.000 kaloriden ve 76 gram şekere kıyaslayın. Bunu oldukça iyi bir takas olarak adlandırırız.
Tatlar gibi satın alın: çikolata mocha yongası, doğum günü pastası, limon pastası ve her zamanki çikolata, vanilya ve çilek

Dikkat et: