/ Dermatologlara Göre En İyi Akne Yüz Yıkamaları

Dermatologlara Göre En İyi Akne Yüz Yıkamaları

Neutrogena Yağsız Akne Yıkama Pembe Greyfurt Gündüz Bakımı

Neutrogena Yağsız Akne Yıkama Pembe Greyfurt Gündüz Bakımı

Pembe greyfurt temizleyici takıntılı bir üründürbir sebeple klasik. Mal varlığı: Siyah uçlardan kırılanlara kadar her şeyi tedavi etmek için salisilik asit bazlı, ayrıca T-bölgesi özellikle yağ dengelemek için C vitamini ... Daha da fazlası, hafif citrusy kokusu, gerekli) sabah artırmak.

Satın al: 9 dolar, walgreens.com

Biore Kömür Sivilce Temizleyici

Biore Kömür Sivilce Temizleyici

Odun kömürü ile birlikte salisilik asit salladığındaTüm yağ ve cilt hücresi hurdalarını temizlemek için gözeneklerin içine doğru. Yüzünüzün gıcırtılı temiz hissetmesini sağlayan hoş bir sersemletmenin nasıl hoşlandığını göreceksiniz, sonra biraz kuru hissederseniz, hoş bir komedojenik olmayan nemlendirici ile takip edin.

Satın al: 6 $, Amazon.com

Yetişkin sivilceler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenin:

Neutrogena Hızlı Temiz Şiddetli Akne Temizleyici

Neutrogena Hızlı Temiz Şiddetli Akne Temizleyici

% 10 benzoil peroksit formülü, bu gidersivilceye neden olan bakterilere saldırmak ve yüzünüzü terk etmeyen lekeleri yok etmek için ağır görev BP'nin kuruyabilme özelliğiyle bu ilacı rahat bir yaklaşımla ele almanız yararlı olabilir, günde bir kez kullanmaya başlayın ve tolere edildikçe geliş.

Satın al: 8 $, Amazon.com

(Kadınların Sağlık Butiklerindeki derin temizleyici, gözenek temizleyici kil maskesi ile cilt bakım rejimini tamamlayın.)

Panoxyl Benzoyl Peroxide Acne Kremalı Yıkama

Panoxyl Benzoyl Peroxide Acne Kremalı Yıkama

Başka bir BP temizleyici, bu% 4'lük ılımlı bir güçle çalar. Ek nem sağlayan kremsi bir formülasyonla sarılır ve yumuşak bir cilt bırakırsınız

</ Makale>
Dikkat et:
2016-2017 sabrin97.org - Bu sitede yayınlanan metin, fotoğraf ve video malzemelerinin telif hakkı hak sahiplerine aittir.